Pronađeno
238
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
53.000 €
1.060 €/m²
50 m²
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150 €
2 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
Valjevo
›
Jovanja
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
58.500 €
2.438 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
esbinekretnine.rs
220.000 €
1.538 €/m²
Trosoban
·
143 m²
Valjevo
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.000 €
2.256 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.000 €
2.658 €/m²
Jednosoban
·
36.87 m²
·
1/3 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.000 €
2.580 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
46.000 €
2.300 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
1/4 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
1.623 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/4 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.925 €
2.035 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
4/4 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.000 €
2.531 €/m²
Dvosoban
·
32 m²
·
1/4 sprat
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.000 €/m²
120 m²
·
Suteren
Valjevo
›
Divčibare
21min
14min
Pogledaj oglas →
926
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
926 €/m²
6 soba
·
270 m²
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
2.353 €/m²
Petosoban
·
136 m²
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
atasenekretnine.rs
2.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
2.206 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
Valjevo
›
Divčibare
23min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
714 €/m²
Trosoban
·
63 m²
Valjevo
›
Gradac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
486 €/m²
Trosoban
·
216 m²
Valjevo
›
Kasarna
1min
4min
2min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
412 €/m²
Petosoban
·
340 m²
Valjevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
742
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
742 €/m²
Trosoban
·
147 m²
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj oglas →
940
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
940 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
Valjevo
›
Divčibare
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 1 od 12
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam