Pronađeno
49
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
185.400 €
2.540 €/m²
Petosoban
·
73 m²
·
Suteren
Užice
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
99.000 €
811 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
Užice
›
Dugi Do
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
130.000 €
1.182 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Užice
›
Varoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
60.000 €
2.069 €/m²
29 m²
·
1/6 sprat
Užice
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.000 €
1.278 €/m²
18 m²
·
1/2 sprat
Užice
1min
2min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
11 €/m²
47 m²
·
1. sprat
Užice
1min
3min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
1.217 €/m²
60 m²
4zida
170.000 €
1.518 €/m²
Petosoban
·
112 m²
Užice
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.000 €
836 €/m²
Petosoban
·
214 m²
Užice
›
Krčagovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam