Pronađeno
5
4zida
120.000 €
857 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Užice
›
Kremna
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
217 €/m²
Petosoban
·
918 m²
Užice
›
Kremna
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.600 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
32 m²
·
1. sprat
Užice
›
Kremna
8min
17min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
Prizemlje
Užice
›
Kremna
17min
15min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.077 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/1 sprat
Užice
›
Kremna
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam