Pronađeno
9
4zida
12.300 €
3 €/m²
4100 m²
Ub
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
1.383 €/m²
94 m²
Ub
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.800 €
1.550 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
2. sprat
Ub
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
4/5 sprat
Ub
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
1.486 €/m²
Petosoban
·
111 m²
Ub
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.900 €
1.689 €/m²
Trosoban
·
58.54 m²
·
3/5 sprat
Ub
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
549.000 €
2.704 €/m²
Petosoban
·
203 m²
Ub
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
1.618 €/m²
Petosoban
·
102 m²
Ub
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/1 sprat
Ub
›
Centar