Pronađeno
10
oglasa
Sačuvaj pretragu
259
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
259 €/m²
Petosoban
·
212 m²
Trstenik
›
Centar
6min
13min
Pogledaj oglas →
833
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
833 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Trstenik
›
Centar
Pogledaj oglas →
900
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.800 €
900 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
5/5 sprat
Trstenik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.300 €
1.416 €/m²
Jednoiposoban
·
56 m²
·
4. sprat
Trstenik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
1.143 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
3/4 sprat
Trstenik
›
Centar
2min
1min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.370 €
1.416 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
4zida
190.000 €
1.000 €/m²
190 m²
·
1/1 sprat
Trstenik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
2.182 €/m²
Trosoban
·
55 m²
Trstenik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.395 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
Trstenik
›
Centar
5min
2min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
82.490 €
1.130 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
·
5/4 sprat
Trstenik
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam