Pronađeno
41
4zida
120.000 €
388 €/m²
Četvorosoban
·
309 m²
Trstenik
›
Pejovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
267 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Trstenik
›
Milutovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
600 €/m²
6 soba
·
100 m²
Trstenik
›
Dublje
15min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
429 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Trstenik
›
Stopanja
8min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
629 €/m²
6 soba
·
477 m²
Trstenik
4min
2min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
200 €/m²
6 soba
·
150 m²
Trstenik
›
Milutovac
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
275 €/m²
Trosoban
·
200 m²
Trstenik
›
Velika Drenova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
492 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
Trstenik
›
Gornji Dubič
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
583 €/m²
8 soba
·
480 m²
Trstenik
6min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Trstenik
›
Osaonica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
679 €/m²
Trosoban
·
131 m²
Trstenik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
542 €/m²
10 soba
·
480 m²
Trstenik
›
Grabovac
18min
47min
Pogledaj oglas →
259
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
259 €/m²
Petosoban
·
212 m²
Trstenik
›
Centar
6min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
291 €/m²
7 soba
·
340 m²
Trstenik
›
Osaonica
Pogledaj oglas →
833
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
833 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Trstenik
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
765 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Trstenik
›
Osaonica
4min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
1.548 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
1/3 sprat
Trstenik
›
Stari Trstenik
Pogledaj oglas →
900
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.800 €
900 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
5/5 sprat
Trstenik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.300 €
1.416 €/m²
Jednoiposoban
·
56 m²
·
4. sprat
Trstenik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
1.143 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
3/4 sprat
Trstenik
›
Centar
2min
1min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam