Pronađeno
47
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
20.000 €
667 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
Topola
›
Donja Trnava
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.316 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
5/5 sprat
Topola
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
263 €/m²
Petosoban
·
457 m²
Topola
›
Donja Šatornja
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Topola
›
Lipovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
521 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
Topola
›
Donja Šatornja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
103.000 €
1.661 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/3 sprat
Topola
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
8 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
2/2 sprat
Topola
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam