Pronađeno
4
4zida
495.000 €
1.100 €/m²
7 soba
·
450 m²
Titel
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.400 €
791 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
2. sprat
Titel
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
596 €/m²
Petosoban
·
151 m²
Titel
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300 €
1 €/m²
1300 m²
Titel
›
Centar