Pronađeno
33
4zida
60.000 €
414 €/m²
Petosoban
·
145 m²
Titel
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.268 €/m²
355 m²
Titel
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.500 €
581 €/m²
80 m²
Titel
›
Gardinovci
4min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.850 €
334 €/m²
293 m²
Titel
›
Gardinovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
209 €/m²
Četvorosoban
·
230 m²
Titel
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
226 €/m²
Trosoban
·
133 m²
Titel
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
795 €/m²
Petosoban
·
78 m²
Titel
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
637 €/m²
124 m²
Titel
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.200 €
468 €/m²
88 m²
Titel
6min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
969 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Titel
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
472 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Titel
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
846 €/m²
Petosoban
·
65 m²
Titel
›
Vilovo
9min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
495.000 €
1.100 €/m²
7 soba
·
450 m²
Titel
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.500 €
413 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
Titel
›
Mošorin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.010 €/m²
6 soba
·
102 m²
Titel
Pogledaj oglas →
346
/
550
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.000 €
346 €/m²
Petosoban
·
133 m²
Titel
›
Širi centar
7min
7min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
974 €/m²
151 m²
·
Suteren
Titel
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.100 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
Titel
›
Mošorin
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.900 €
874 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/3 sprat
Titel
5min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
861 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/2 sprat
Titel
›
Šajkaš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam