Pronađeno
5
4zida
410.000 €
766 €/m²
10 soba
·
535 m²
·
Suteren
Tara
›
Mokra gora
18min
10min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.842 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
Suteren
Tara
›
Mokra gora
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
162.000 €
1.463 €/m²
Četvorosoban
·
110.72 m²
Tara
›
Mokra gora
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.500 €
1.242 €/m²
Trosoban
·
64 m²
Tara
›
Mokra gora
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
420.000 €
944 €/m²
Petosoban
·
445 m²
Tara
›
Mokra gora