Pronađeno
8
oglasa
Sačuvaj pretragu
350
/
456
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.500 €
350 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Subotica
›
Stari Žednik
5min
14min
Pogledaj oglas →
526
/
456
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
526 €/m²
Trosoban
·
114 m²
Subotica
›
Stari Žednik
Pogledaj oglas →
245
/
456
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
245 €/m²
6 soba
·
257 m²
Subotica
›
Stari Žednik
Pogledaj oglas →
809
/
456
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
809 €/m²
Dvosoban
·
110 m²
Subotica
›
Stari Žednik
Pogledaj oglas →
521
/
456
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
521 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Subotica
›
Stari Žednik
Pogledaj oglas →
390
/
456
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
390 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
Subotica
›
Stari Žednik
Pogledaj oglas →
175
/
456
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.900 €
175 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Subotica
›
Stari Žednik
4min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
30.000 €
195 €/m²
Četvorosoban
·
154 m²
Subotica
›
Stari Žednik
Pogledaj na:
nekretnine