Pronađeno
25
oglasa
Sačuvaj pretragu
568
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
568 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
Subotica
›
Peščara
9min
20min
27min
Pogledaj oglas →
960
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
960 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Subotica
›
Peščara
5min
10min
18min
44min
Pogledaj oglas →
545
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
545 €/m²
Četvorosoban
·
220 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
285
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
285 €/m²
7 soba
·
270 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
2k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.979 €/m²
Petosoban
·
48 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
1.3k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
1.293 €/m²
6 soba
·
92 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
847
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
847 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Subotica
›
Peščara
6min
13min
14min
40min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.164 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
Subotica
›
Peščara
8min
20min
27min
Pogledaj oglas →
376
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
376 €/m²
Trosoban
·
173 m²
Subotica
›
Peščara
5min
10min
10min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
185 €/m²
16 soba
·
860 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
366
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
366 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
400
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
400 €/m²
50 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
833
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
833 €/m²
Trosoban
·
90 m²
4zida
135.000 €
404 €/m²
10 soba
·
334 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
675
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
675 €/m²
Trosoban
·
114 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
500
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
500 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
534
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
534 €/m²
Trosoban
·
178 m²
Subotica
›
Peščara
8min
20min
27min
Pogledaj oglas →
1k
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.027 €/m²
Trosoban
·
73 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
642
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
642 €/m²
8 soba
·
148 m²
Subotica
›
Peščara
Pogledaj oglas →
676
/
676
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
676 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
Subotica
›
Peščara
9min
20min
27min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam