Pronađeno
12
oglasa
Sačuvaj pretragu
393
/
356
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
393 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
4zida
90.000 €
231 €/m²
6 soba
·
390 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
229
/
356
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
229 €/m²
7 soba
·
240 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
559
/
356
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
559 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
341
/
356
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
341 €/m²
Četvorosoban
·
220 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
430
/
356
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
430 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.200 €
2 €/m²
1250 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
370
/
356
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
370 €/m²
Dvosoban
·
81 m²
Subotica
›
Novi Žednik
4min
5min
4min
Pogledaj oglas →
300
/
356
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
300 €/m²
6 soba
·
300 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
439
/
356
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
439 €/m²
7 soba
·
114 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
283
/
356
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
17.000 €
283 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
90.000 €
204 €/m²
6 soba
·
441 m²
Subotica
›
Novi Žednik
Pogledaj na:
nekretnine