Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
957
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.130 €/m²
Trosoban
·
115 m²
Subotica
›
Ljutovo
4min
42min
Pogledaj oglas →
583
/
957
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
583 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Subotica
›
Ljutovo
Pogledaj oglas →
957
/
957
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
957 €/m²
Trosoban
·
115 m²
Subotica
›
Ljutovo
Pogledaj oglas →
745
/
957
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
745 €/m²
Trosoban
·
94 m²
Subotica
›
Ljutovo
Pogledaj oglas →
985
/
957
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
985 €/m²
Trosoban
·
115 m²
Subotica
›
Ljutovo