Pronađeno
18
oglasa
Sačuvaj pretragu
431
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
431 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
358
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
358 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
1k
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
1.000 €/m²
143 m²
·
Suteren
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
364
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
364 €/m²
Trosoban
·
129 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
295
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
295 €/m²
Trosoban
·
220 m²
Subotica
›
Bajmok
1min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
738 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
168
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
168 €/m²
6 soba
·
250 m²
Subotica
›
Bajmok
1min
1min
Pogledaj oglas →
984
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
984 €/m²
183 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
164
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
164 €/m²
Petosoban
·
274 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
575
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
575 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Subotica
›
Bajmok
1min
1min
Pogledaj oglas →
228
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
228 €/m²
Petosoban
·
263 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
828
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
828 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
500
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
500 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
750
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
750 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
281
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
281 €/m²
Četvorosoban
·
185 m²
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
800
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
800 €/m²
7 soba
·
200 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Bajmok
Pogledaj oglas →
404
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.999 €
404 €/m²
Četvorosoban
·
198 m²
Subotica
›
Bajmok
5min
5min
Pogledaj oglas →
308
/
421
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
308 €/m²
Petosoban
·
185 m²
Subotica
›
Bajmok