Pronađeno
820
4zida
156.560 €
979 €/m²
160 m²
Stara Pazova
6min
37min
8min
30min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.522 €/m²
23 m²
·
1. sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.203 €/m²
79 m²
·
1. sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
2min
2min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.100.000 €
721 €/m²
4300 m²
·
Suteren
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
131.500 €
1.761 €/m²
Troiposoban
·
74.66 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
1.647 €/m²
4.5 soba
·
85 m²
·
4. sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.000 €
1.565 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
1.607 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
2/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
105.000 €
1.567 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.000 €
1.580 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
58.665 €
1.504 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
74.130 €
1.513 €/m²
Jednosoban
·
49 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.730 €
1.520 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.405 €
1.508 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.384 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
61.49 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.392 €
1.760 €/m²
Četvorosoban
·
79.2 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.899 €
1.795 €/m²
Troiposoban
·
77.93 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.193 €
1.760 €/m²
Četvorosoban
·
75.11 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
116.400 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
72.75 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.984 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
53.52 m²
·
4/4 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 20 od 41
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam