Pronađeno
24
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
425.000 €
1.214 €/m²
350 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400.000 €
272 €/m²
1470 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
2.424 €/m²
66 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.000 €
484 €/m²
558 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
446 €/m²
561 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110 €
1 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
2 €/m²
1000 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
6.732 €
4 €/m²
1683 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.000 €
4 €/m²
3000 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.500 €
5 €/m²
1150 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
11.400 €
4 €/m²
3000 m²
halooglasi
9.500 €
4 €/m²
2380 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.875 €
1.375 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/1 sprat
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.000 €
1.565 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
2.457 €/m²
Petosoban
·
81 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.071 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.000 €
1.189 €/m²
Trosoban
·
122 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
667
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
184.000 €
667 €/m²
Petosoban
·
276 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
1.929 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
1/6 sprat
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
168.000 €
1.292 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam