Pronađeno
131
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
880.000 €
793 €/m²
1110 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000.000 €
111 €/m²
9000 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
222.999 €
544 €/m²
410 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
1.250 €/m²
28 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.450.000 €
902 €/m²
1607 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.100.000 €
713 €/m²
4350 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.000 €
1.061 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
1/1 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.500 €
4 €/m²
1100 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
10 €/m²
156 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500 €
8 €/m²
300 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.025 €
1.870 €/m²
Jednosoban
·
52.42 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.777 €
1.635 €/m²
Trosoban
·
66.53 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.100 €
1.400 €/m²
Dvoiposoban
·
66.5 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.000 €
6 €/m²
495 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.200 €
5 €/m²
599 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
13.500 €
5 €/m²
3000 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.000 €
4 €/m²
750 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
102.500 €
1.450 €/m²
Trosoban
·
70.69 m²
·
1/3 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.678 €
1.400 €/m²
Dvoiposoban
·
64.77 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.957 €
1.870 €/m²
Dvoiposoban
·
71.1 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam