Pronađeno
14
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
3 €/m²
500 m²
Stara Pazova
›
Krnješevci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
8.000 €
4 €/m²
2150 m²
Stara Pazova
›
Krnješevci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
10.000 €
5 €/m²
2150 m²
4zida
7.000 €
4 €/m²
1700 m²
4zida
7.000 €
3 €/m²
2100 m²
4zida
5.200 €
4 €/m²
1300 m²
4zida
8.500 €
4 €/m²
2150 m²
·
Suteren
Stara Pazova
›
Krnješevci
8min
24min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.900 €
3 €/m²
1700 m²
4zida
112.000 €
1.143 €/m²
Petosoban
·
98 m²
Stara Pazova
›
Krnješevci
4min
9min
7min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.065 €/m²
Jednosoban
·
108 m²
Stara Pazova
›
Krnješevci
5min
7min
15min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
359.900 €
554 €/m²
650 m²
Stara Pazova
›
Krnješevci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500.000 €
882 €/m²
1700 m²
4zida
8.400 €
4 €/m²
2100 m²
·
Prizemlje
Stara Pazova
›
Krnješevci
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
75.000 €
765 €/m²
Petosoban
·
98 m²
Stara Pazova
›
Krnješevci