Pronađeno
168
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.392 €
1.760 €/m²
Četvorosoban
·
79.2 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.193 €
1.760 €/m²
Četvorosoban
·
75.11 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
4 €/m²
6 soba
·
360 m²
Stara Pazova
›
Centar
5min
29min
2min
18min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
108.600 €
1.200 €/m²
Četvorosoban
·
90.5 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
133.650 €
1.750 €/m²
Trosoban
·
76.37 m²
·
4/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
99.050 €
1.750 €/m²
Dvosoban
·
56.6 m²
·
4/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
85.950 €
1.750 €/m²
Dvosoban
·
49.11 m²
·
1/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
183.750 €
1.750 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
Stara Pazova
›
Centar
8min
24min
8min
26min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
59.218 €
1.450 €/m²
Dvosoban
·
40.84 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
62.741 €
1.450 €/m²
Dvosoban
·
43.27 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
79.875 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
63.9 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.763 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
64.61 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.613 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
88.49 m²
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
86.250 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.725 €
1.250 €/m²
Četvorosoban
·
64.58 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
89.532 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
74.61 m²
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
44.962 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
35.97 m²
·
Prizemlje
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
83.626 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
66.9 m²
·
2/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
63.400 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
50.72 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 9
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam