Pronađeno
139
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
201.000 €
1.204 €/m²
Petosoban
·
167 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
500 €/m²
Petosoban
·
440 m²
Sremski Karlovci
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
1.489 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.000 €
2.333 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
127.000 €
2.309 €/m²
Jednosoban
·
55 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
206.000 €
936 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Sremski Karlovci
›
Belilo
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
1.232 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
1.025 €/m²
Trosoban
·
322 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
490.000 €
1.531 €/m²
Petosoban
·
320 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
339.900 €
2.741 €/m²
Petosoban
·
124 m²
Sremski Karlovci
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
746
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
746 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.000 €
2.150 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.232 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Sremski Karlovci
›
Banstol
10min
31min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
673 €/m²
Petosoban
·
446 m²
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.101 €/m²
Petosoban
·
318 m²
Sremski Karlovci
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
480.000 €
1.564 €/m²
Petosoban
·
307 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
911
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.000 €
911 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
287.000 €
3.337 €/m²
Trosoban
·
86 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.000 €
2.614 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.400 €
1.717 €/m²
168 m²
·
Prizemlje
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam