Pronađeno
139
4zida
260.000 €
2.453 €/m²
106 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.220 €/m²
205 m²
4zida
339.900 €
2.741 €/m²
124 m²
Sremski Karlovci
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
1.030 €/m²
250 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
1.150 €/m²
226 m²
·
Suteren
Sremski Karlovci
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
3.902 €/m²
66 m²
·
100. sprat
Sremski Karlovci
›
Centar
2min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
2.453 €/m²
106 m²
·
Suteren
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.000 €
1.222 €/m²
198 m²
·
Suteren
Sremski Karlovci
5min
4min
4min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
10 €/m²
Petosoban
·
295 m²
·
1. sprat
Sremski Karlovci
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
295 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
1min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
95 m²
·
Suteren
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
10 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Sremski Karlovci
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
7 €/m²
Petosoban
·
118 m²
·
2. sprat
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
6 €/m²
95 m²
·
Suteren
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
430.000 €
2.986 €/m²
Petosoban
·
144 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.550 €
1.199 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.000 €
1.843 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
247.200 €
3.531 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Sremski Karlovci
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
267.000 €
2.519 €/m²
Trosoban
·
106 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
257.500 €
1.226 €/m²
Petosoban
·
210 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam