Pronađeno
6
4zida
113.300 €
2.833 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Sremski Karlovci
›
Dudara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850.000 €
2.361 €/m²
6 soba
·
360 m²
Sremski Karlovci
›
Dudara
4min
1min
7min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
618.000 €
1.188 €/m²
7 soba
·
520 m²
Sremski Karlovci
›
Dudara
4min
1min
7min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
669.500 €
1.860 €/m²
6 soba
·
360 m²
Sremski Karlovci
›
Dudara
4min
1min
7min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
974 €/m²
Petosoban
·
222 m²
Sremski Karlovci
›
Dudara
4min
1min
7min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
210.000 €
1.050 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Sremski Karlovci
›
Dudara
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam