Pronađeno
47
4zida
385.000 €
1.003 €/m²
6 soba
·
384 m²
·
Suteren
Sremski Karlovci
›
Centar
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.070 €
1.237 €/m²
Petosoban
·
224 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.696 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
5min
7min
42min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.000 €
1.337 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
2min
4min
2min
14min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
3.433 €/m²
69 m²
·
100. sprat
Sremski Karlovci
›
Centar
10min
15min
20min
23min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
267.800 €
1.071 €/m²
Trosoban
·
250 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
334.750 €
1.935 €/m²
173 m²
·
1/1 sprat
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
881 €/m²
Četvorosoban
·
329 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
2.453 €/m²
106 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.220 €/m²
205 m²
4zida
257.500 €
1.030 €/m²
250 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
3.902 €/m²
66 m²
·
100. sprat
Sremski Karlovci
›
Centar
2min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
295 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
1min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
430.000 €
2.986 €/m²
Petosoban
·
144 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
267.000 €
2.519 €/m²
Trosoban
·
106 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
257.500 €
1.226 €/m²
Petosoban
·
210 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
201.000 €
1.204 €/m²
Petosoban
·
167 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
1.025 €/m²
Trosoban
·
322 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
65.000 €
1.250 €/m²
52 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
277.000 €
1.237 €/m²
Petosoban
·
224 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam