Pronađeno
100
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
7 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
3/3 sprat
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
916.700 €
1.132 €/m²
810 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.015.000 €
1.547 €/m²
10 soba
·
656 m²
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
915 €/m²
Četvorosoban
·
153 m²
Sremska Mitrovica
›
M.P. Kamenjar
7min
8min
5min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500.000 €
842 €/m²
7 soba
·
594 m²
Sremska Mitrovica
›
Aleja
Pogledaj oglas →
1.2k
/
959
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
130.000 €
1.150 €/m²
Trosoban
·
113 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
72.000 €
526 €/m²
Trosoban
·
137 m²
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
40.000 €
392 €/m²
Trosoban
·
102 m²
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
97.000 €
561 €/m²
6 soba
·
173 m²
Sremska Mitrovica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500.000 €
842 €/m²
7 soba
·
594 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
90.000 €
1.047 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
2/2 sprat
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.000 €
1.058 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
1/2 sprat
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
Prizemlje
Sremska Mitrovica
›
Centar
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
2/8 sprat
Sremska Mitrovica
›
Stari Most
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.852 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
2/4 sprat
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
1.292 €/m²
Trosoban
·
106 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.273 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
4/4 sprat
Sremska Mitrovica
›
Palanka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam