Pronađeno
100
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
1.111 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Sremska Mitrovica
›
Aleja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
42.000 €
583 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Sremska Mitrovica
›
Grgurevci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.000 €
1.328 €/m²
Troiposoban
·
67 m²
Sremska Mitrovica
›
Grgurevci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
490.000 €
1.531 €/m²
Petosoban
·
320 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
412 €/m²
Petosoban
·
187 m²
Sremska Mitrovica
›
Kuzmin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
350 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Sremska Mitrovica
›
Blok B
Pogledaj oglas →
533
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
32.000 €
533 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
778
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.500 €
778 €/m²
Petosoban
·
106 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
28.000 €
800 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
Sremska Mitrovica
›
Manđelos
Pogledaj oglas →
548
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
548 €/m²
Četvorosoban
·
283 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500.000 €
842 €/m²
Petosoban
·
594 m²
Sremska Mitrovica
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
36.750 €
285 €/m²
Četvorosoban
·
129 m²
Sremska Mitrovica
›
Ravnje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
512 €/m²
Četvorosoban
·
121 m²
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
19.000 €
559 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
Sremska Mitrovica
›
Šuljam
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
769.000 €
771 €/m²
998 m²
Sremska Mitrovica
›
Kuzmin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
16 €/m²
16 m²
·
Suteren
Sremska Mitrovica
4min
2min
4min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.200 €
654 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
Sremska Mitrovica
›
Veliki Radinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
224.000 €
730 €/m²
Petosoban
·
307 m²
Sremska Mitrovica
6min
5min
7min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
652 €/m²
7 soba
·
230 m²
Sremska Mitrovica
›
Nikola Tesla
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.500 €
1.088 €/m²
17 m²
·
1. sprat
Sremska Mitrovica
›
Centar
5min
3min
3min
5min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam