Pronađeno
100
4zida
15.000 €
197 €/m²
Trosoban
·
76 m²
Sremska Mitrovica
›
Ravnje
11min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
1.500 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
848
/
959
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
848 €/m²
Četvorosoban
·
165 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
370 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
Sremska Mitrovica
›
Martinci
Pogledaj oglas →
960
/
959
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
960 €/m²
Dvosoban
·
99 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
4min
4min
4min
22min
Pogledaj oglas →
694
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
694 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
1.163 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
450 €/m²
Dvosoban
·
120 m²
Sremska Mitrovica
›
Manđelos
Pogledaj oglas →
543
/
959
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.200 €
543 €/m²
Četvorosoban
·
249 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
959
/
959
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
959 €/m²
Petosoban
·
146 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.308 €/m²
130 m²
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
813 €/m²
Jednosoban
·
64 m²
Sremska Mitrovica
›
Grgurevci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
527 €/m²
Jednosoban
·
55 m²
Sremska Mitrovica
›
Manđelos
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
234.000 €
1.000 €/m²
9 soba
·
234 m²
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
727 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Sremska Mitrovica
›
Blok B
Pogledaj oglas →
1.1k
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.071 €/m²
Dvosoban
·
140 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
564
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
564 €/m²
Četvorosoban
·
211 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
570 €/m²
6 soba
·
228 m²
Sremska Mitrovica
›
Šalabara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
19 €/m²
Trosoban
·
4000 m²
Sremska Mitrovica
›
Manđelos
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
913 €/m²
10 soba
·
416 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam