Pronađeno
12
oglasa
Sačuvaj pretragu
1k
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
237.000 €
1.030 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
671
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
671 €/m²
Dvosoban
·
85 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
1.4k
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.429 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
1.5k
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
1.500 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
694
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
694 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
1.1k
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.071 €/m²
Dvosoban
·
140 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
564
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
564 €/m²
Četvorosoban
·
211 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
5.4k
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
298.000 €
5.418 €/m²
4.5 soba
·
55 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
490.000 €
1.531 €/m²
Petosoban
·
320 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
533
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
32.000 €
533 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
778
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.500 €
778 €/m²
Petosoban
·
106 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
548
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
548 €/m²
Četvorosoban
·
283 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir