Pronađeno
25
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.333 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
·
2/2 sprat
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.000 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
104 m²
·
3. sprat
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
848
/
959
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
848 €/m²
Četvorosoban
·
165 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
960
/
959
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
960 €/m²
Dvosoban
·
99 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
4min
4min
4min
22min
Pogledaj oglas →
543
/
959
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.200 €
543 €/m²
Četvorosoban
·
249 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
959
/
959
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
959 €/m²
Petosoban
·
146 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
913 €/m²
10 soba
·
416 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.900 €
908 €/m²
66 m²
4zida
95.760 €
1.680 €/m²
57 m²
4zida
469.920 €
1.320 €/m²
356 m²
4zida
908.500 €
268 €/m²
3384 m²
·
Suteren
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
908.500 €
951 €/m²
955 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3/4 sprat
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/3 sprat
Sremska Mitrovica
›
Centar
2min
4min
6min
11min
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.000 €
1.360 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
2/5 sprat
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.500 €
1.088 €/m²
17 m²
·
1. sprat
Sremska Mitrovica
›
Centar
5min
3min
3min
5min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
7 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
3/3 sprat
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
916.700 €
1.132 €/m²
810 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
959
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
130.000 €
1.150 €/m²
Trosoban
·
113 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam