Pronađeno
6
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
128.750 €
2.341 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
Prizemlje
Sremska Kamenica
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
198.275 €
2.793 €/m²
Četvorosoban
·
71 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
277.580 €
2.832 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
291.860 €
3.172 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
2/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
219.250 €
2.436 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
Prizemlje
Sremska Kamenica
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
252.940 €
2.663 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
2/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Tatarsko brdo