Pronađeno
427
oglasa
Sačuvaj pretragu
912
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
912 €/m²
159 m²
Sombor
›
Goge
Pogledaj oglas →
340
/
395
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
340 €/m²
Trosoban
·
94 m²
·
Suteren
Sombor
›
Kljajićevo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
373 €/m²
11 soba
·
397 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
907
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
907 €/m²
159 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
317
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
317 €/m²
104 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
692
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
692 €/m²
Trosoban
·
119 m²
·
1/1 sprat
Sombor
›
Goge
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
17.000 €
79 €/m²
216 m²
Sombor
›
Stanišić
11min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
837 €/m²
6 soba
·
263 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
301
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
301 €/m²
216 m²
4zida
153.000 €
1.077 €/m²
Petosoban
·
142 m²
Sombor
4min
15min
4min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
1.661 €/m²
6 soba
·
56 m²
Sombor
7min
12min
4min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
529 €/m²
378 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
985 €/m²
66 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
747
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
747 €/m²
Trosoban
·
87 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
309
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
309 €/m²
152 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
454
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
454 €/m²
Petosoban
·
291 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
490 €/m²
Trosoban
·
143 m²
Sombor
›
Svetozar Miletić
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
247
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
247 €/m²
Trosoban
·
170 m²
Sombor
›
Stapar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
667
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
667 €/m²
102 m²
Sombor
›
Goge
5min
27min
7min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
284 €/m²
102 m²
Sombor
›
Stanišić
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 22
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam