Pronađeno
427
oglasa
Sačuvaj pretragu
734
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
734 €/m²
109 m²
Sombor
›
Goge
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
472 €/m²
360 m²
Sombor
›
Prnjavor
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
2.100 €/m²
20 m²
Sombor
›
Šikara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
282 €/m²
9 soba
·
354 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
361
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
361 €/m²
108 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
819 €/m²
88 m²
·
8/8 sprat
Sombor
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.823 €/m²
96 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.000 €
3.791 €/m²
Četvorosoban
·
43 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
281
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.000 €
281 €/m²
Trosoban
·
146 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.000 €
346 €/m²
133 m²
Sombor
›
Telečka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
108 €/m²
344 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj oglas →
667
/
670
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
667 €/m²
165 m²
·
Suteren
Sombor
›
Stara Selenča
4min
18min
1min
14min
Pogledaj oglas →
756
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
756 €/m²
205 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
952
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
952 €/m²
126 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
531 €/m²
97 m²
Sombor
4min
5min
2min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
3.311 €/m²
6 soba
·
45 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
1.185 €/m²
113 m²
Sombor
›
Šikara
Pogledaj oglas →
455
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
455 €/m²
213 m²
·
1/1 sprat
Sombor
›
Gornja Varoš
3min
15min
3min
23min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
2.523 €/m²
Trosoban
·
107 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
3min
15min
3min
23min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 6 od 22
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam