Pronađeno
427
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
1.235 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
4/5 sprat
Sombor
›
Nova Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.500 €
1.144 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
Prizemlje
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
936 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
Suteren
Sombor
Pogledaj oglas →
1.8k
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.786 €/m²
6 soba
·
70 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
718 €/m²
Trosoban
·
174 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
327 €/m²
1222 m²
·
2/2 sprat
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240 €
7 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
5/5 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 22
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam