Pronađeno
427
4zida
200 €
6 €/m²
Garsonjera
·
35 m²
·
3/3 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
3/4 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
16.000 €
110 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
Sombor
›
Stanišić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
400 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.500 €
59 €/m²
263 m²
4zida
125.000 €
389 €/m²
Četvorosoban
·
321 m²
Sombor
›
Goge
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
1.421 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
923
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
923 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
4. sprat
Sombor
›
Nova Selenča
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
395
/
395
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
395 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
Sombor
›
Kljajićevo
4min
8min
Pogledaj oglas →
454
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
59.000 €
454 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400 €
4 €/m²
400 m²
·
Suteren
Sombor
Pogledaj oglas →
308
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
308 €/m²
Četvorosoban
·
224 m²
Sombor
›
Bezdan
11min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
16.000 €
200 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Sombor
›
Aleksa Šantić
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
43.000 €
1.654 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
1/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
20.000 €
148 €/m²
Trosoban
·
135 m²
Sombor
›
Rančevo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
1.100 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/4 sprat
Sombor
›
Centar
1min
8min
4min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.038 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Sombor
4min
18min
2min
11min
Pogledaj oglas →
950
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.250 €
950 €/m²
Četvorosoban
·
135 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
177
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
177 €/m²
Trosoban
·
141 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 22
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam