Pronađeno
427
oglasa
Sačuvaj pretragu
887
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.000 €
887 €/m²
Trosoban
·
110.5 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
40.000 €
131 €/m²
Petosoban
·
306 m²
Sombor
›
Stanišić
Pogledaj oglas →
978
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
978 €/m²
Četvorosoban
·
137 m²
·
3. sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.250 €
931 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
8/8 sprat
Sombor
Pogledaj oglas →
756
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
756 €/m²
Troiposoban
·
86 m²
·
4/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
4/4 sprat
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.300 €
1.184 €/m²
Dvoiposoban
·
83 m²
·
1/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
978
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.300 €
978 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.500 €
1.027 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
5/5 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
931
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.250 €
931 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
8/8 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
856 €/m²
Trosoban
·
104 m²
4zida
27.000 €
750 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
1.085 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.000 €
1.030 €/m²
Troiposoban
·
101 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.175 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
877
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.500 €
877 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.000 €/m²
Troiposoban
·
95 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
913 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
850
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.550 €
850 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
1.000 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 22
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam