Pronađeno
427
oglasa
Sačuvaj pretragu
411
/
310
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
53.000 €
411 €/m²
Četvorosoban
·
129 m²
Sombor
›
Doroslovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
33.000 €
244 €/m²
Trosoban
·
135 m²
Sombor
›
Telečka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
7.500 €
48 €/m²
Trosoban
·
155 m²
Sombor
›
Telečka
Pogledaj oglas →
238
/
310
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
40.000 €
238 €/m²
Četvorosoban
·
168 m²
Sombor
›
Doroslovo
Pogledaj oglas →
281
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
281 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
341
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
341 €/m²
Trosoban
·
264 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.000 €
76 €/m²
Dvosoban
·
157 m²
Sombor
›
Riđica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
16.000 €
139 €/m²
Trosoban
·
115 m²
Sombor
›
Aleksa Šantić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
1.144 €/m²
Petosoban
·
118 m²
Sombor
›
Josićko naselje
Pogledaj oglas →
825
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
825 €/m²
Dvosoban
·
97 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
406
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.000 €
406 €/m²
Trosoban
·
175 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
467
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
467 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
17.500 €
109 €/m²
Troiposoban
·
160 m²
Sombor
›
Svetozar Miletić
Pogledaj oglas →
463
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
38.000 €
463 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
372 €/m²
Četvorosoban
·
188 m²
Sombor
›
Stanišić
Pogledaj oglas →
297
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
33.000 €
297 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
Sombor
›
Lugovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.000 €
141 €/m²
Dvosoban
·
85 m²
Sombor
›
Stanišić
Pogledaj oglas →
702
/
395
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
702 €/m²
Petosoban
·
171 m²
Sombor
›
Kljajićevo
Pogledaj oglas →
762
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
762 €/m²
Dvoiposoban
·
122 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 22
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam