Pronađeno
427
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
1.087 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
225
/
395
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
36.000 €
225 €/m²
Trosoban
·
160 m²
Sombor
›
Kljajićevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.900 €
250 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Sombor
›
Stanišić
Pogledaj oglas →
250
/
310
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
40.000 €
250 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Sombor
›
Doroslovo
Pogledaj oglas →
455
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
455 €/m²
Petosoban
·
176 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
378
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
54.000 €
378 €/m²
Četvorosoban
·
143 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
739
/
395
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
739 €/m²
Trosoban
·
115 m²
Sombor
›
Kljajićevo
Pogledaj oglas →
1.9k
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
1.889 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
748
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
163.000 €
748 €/m²
Četvorosoban
·
218 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.000 €
280 €/m²
Trosoban
·
350 m²
Sombor
›
Lenija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
372 €/m²
Trosoban
·
94 m²
Sombor
›
Bački Monoštor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
22.000 €
165 €/m²
Trosoban
·
133 m²
Sombor
›
Bački Breg
Pogledaj oglas →
1k
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
1.007 €/m²
Petosoban
·
134 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
308
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.000 €
308 €/m²
Trosoban
·
185 m²
Sombor
›
Stapar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.750 €
1.872 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Sombor
›
Aleksa Šantić
Pogledaj oglas →
371
/
310
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
63.000 €
371 €/m²
Trosoban
·
170 m²
Sombor
›
Doroslovo
Pogledaj oglas →
777
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
777 €/m²
Petosoban
·
103 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
429
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
429 €/m²
Trosoban
·
163 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
324
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
324 €/m²
Trosoban
·
139 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj oglas →
961
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
961 €/m²
Četvorosoban
·
229 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 22
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam