Pronađeno
22
oglasa
Sačuvaj pretragu
762
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
762 €/m²
Dvosoban
·
122 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
587
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
587 €/m²
Četvorosoban
·
247 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
603
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
603 €/m²
Petosoban
·
116 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
1.6k
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.559 €/m²
Dvosoban
·
93 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
294
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
294 €/m²
Četvorosoban
·
279 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
435
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
435 €/m²
Trosoban
·
184 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
461 €/m²
Petosoban
·
336 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
300
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
300 €/m²
Trosoban
·
217 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
851
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
851 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
747
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
747 €/m²
Trosoban
·
87 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
13.000 €
650 €/m²
20 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
877
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.500 €
877 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.000 €/m²
Troiposoban
·
95 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
1.000 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.089 €/m²
5.5 soba
·
124 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.250 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
618
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.800 €
618 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
·
Prizemlje
Sombor
›
Venac
2min
2min
1min
9min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.700 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.980 €
1.133 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
342
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
90.000 €
342 €/m²
Dvosoban
·
263 m²
·
Suteren
Sombor
›
Venac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam