Pronađeno
9
oglasa
Sačuvaj pretragu
294
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
294 €/m²
187 m²
Sombor
›
Stapar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
1.083 €/m²
180 m²
Sombor
›
Stapar
Pogledaj oglas →
447
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
447 €/m²
190 m²
Sombor
›
Stapar
Pogledaj oglas →
301
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
301 €/m²
216 m²
·
Prizemlje
Sombor
›
Stapar
Pogledaj oglas →
247
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
247 €/m²
Trosoban
·
170 m²
Sombor
›
Stapar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
281
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
281 €/m²
135 m²
Sombor
›
Stapar
Pogledaj oglas →
308
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.000 €
308 €/m²
Trosoban
·
185 m²
Sombor
›
Stapar
Pogledaj oglas →
219
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
219 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Sombor
›
Stapar
Pogledaj oglas →
361
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
70.000 €
361 €/m²
Četvorosoban
·
194 m²
·
Suteren
Sombor
›
Stapar
Pogledaj na:
nekretnine