Pronađeno
10
4zida
17.000 €
79 €/m²
216 m²
Sombor
›
Stanišić
11min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
284 €/m²
102 m²
Sombor
›
Stanišić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.600 €
78 €/m²
263 m²
halooglasi
99.900 €
250 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Sombor
›
Stanišić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
372 €/m²
Četvorosoban
·
188 m²
Sombor
›
Stanišić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.000 €
141 €/m²
Dvosoban
·
85 m²
Sombor
›
Stanišić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
40.000 €
131 €/m²
Petosoban
·
306 m²
Sombor
›
Stanišić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
16.000 €
110 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
Sombor
›
Stanišić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.500 €
59 €/m²
263 m²
halooglasi
30.000 €
294 €/m²
Trosoban
·
102 m²
Sombor
›
Stanišić