Pronađeno
39
oglasa
Sačuvaj pretragu
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.500 €
1.019 €/m²
Troiposoban
·
77 m²
·
100/3 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
1.288 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.431 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3/3 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.800 €
1.387 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
936
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
936 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
Suteren
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.300 €
1.288 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/3 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.900 €
1.509 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
Suteren
Sombor
›
Selenča
5min
11min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
1.100 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
8/8 sprat
Sombor
›
Selenča
4min
12min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.800 €
1.236 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
2/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
983
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
983 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
4/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.087 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
·
3/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.104 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
4/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.136 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/4 sprat
Sombor
›
Selenča
4min
12min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.364 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3/5 sprat
Sombor
›
Selenča
4min
13min
3min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
1.421 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
43.000 €
1.654 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
1/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
950
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.250 €
950 €/m²
Četvorosoban
·
135 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.225 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/1 sprat
Sombor
›
Selenča
4min
1min
6min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam