Pronađeno
39
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550.000 €
1.165 €/m²
472 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.271 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/1 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
1.466 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3. sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
512
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
512 €/m²
Petosoban
·
127 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
729
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
729 €/m²
Jednosoban
·
247 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.823 €/m²
96 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
1.770 €/m²
128 m²
·
1/1 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550.000 €
728 €/m²
756 m²
·
Prizemlje
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
1.337 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
3. sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
66.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
4. sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.000 €
1.108 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
3. sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.204 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3. sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
748
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
163.000 €
748 €/m²
Četvorosoban
·
218 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
756
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
756 €/m²
Troiposoban
·
86 m²
·
4/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.300 €
1.184 €/m²
Dvoiposoban
·
83 m²
·
1/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
978
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.300 €
978 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
931
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.250 €
931 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
8/8 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
1.085 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.175 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
850
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.550 €
850 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam