Pronađeno
17
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.864 €/m²
44 m²
·
Suteren
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
603
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
603 €/m²
116 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
1.7k
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
298.700 €
1.659 €/m²
180 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
1.5k
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.494 €/m²
6 soba
·
87 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
907
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
907 €/m²
159 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
342
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
342 €/m²
263 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
1.1k
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.108 €/m²
93 m²
·
3/4 sprat
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
623
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
623 €/m²
215 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
1.1k
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.112 €/m²
139 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
1.056 €/m²
36 m²
·
1/12 sprat
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
841
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
841 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
1/3 sprat
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
680
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
680 €/m²
Petosoban
·
147 m²
·
Suteren
Sombor
›
Mlake
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
341
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
341 €/m²
Trosoban
·
264 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
856 €/m²
Trosoban
·
104 m²
·
Suteren
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
454
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
59.000 €
454 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
542
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
84.000 €
542 €/m²
Četvorosoban
·
155 m²
·
Suteren
Sombor
›
Mlake
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
681
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
130.000 €
681 €/m²
6 soba
·
191 m²
Sombor
›
Mlake