Pronađeno
16
oglasa
Sačuvaj pretragu
491
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
491 €/m²
Trosoban
·
163 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
453
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
453 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
614
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
614 €/m²
6 soba
·
163 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
473
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
473 €/m²
Trosoban
·
148 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
1k
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.006 €/m²
Trosoban
·
159 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.408 €/m²
Četvorosoban
·
142 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
756
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
756 €/m²
205 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
952
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
952 €/m²
126 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
547
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.300 €
547 €/m²
123 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
426
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
426 €/m²
282 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
563
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
563 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
1.3k
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.304 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
825
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
825 €/m²
Dvosoban
·
97 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
762
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
762 €/m²
Dvoiposoban
·
122 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
913 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
1 €/m²
296 m²
Sombor
›
Crvenka