Pronađeno
10
oglasa
Sačuvaj pretragu
400
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
400 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
281
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.000 €
281 €/m²
Trosoban
·
146 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
108 €/m²
344 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj oglas →
401
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
401 €/m²
172 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj oglas →
215
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
215 €/m²
Trosoban
·
223 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj oglas →
143
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.000 €
143 €/m²
217 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj oglas →
394
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
394 €/m²
Četvorosoban
·
170 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj oglas →
324
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
324 €/m²
Trosoban
·
139 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj oglas →
467
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
467 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj oglas →
202
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
37.000 €
202 €/m²
6 soba
·
183 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj na:
nekretnine