Pronađeno
77
4zida
103.000 €
1.020 €/m²
101 m²
·
Suteren
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
421
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.600 €
421 €/m²
208 m²
·
Prizemlje
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
336
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
336 €/m²
214 m²
4zida
80.000 €
1.270 €/m²
63 m²
·
Suteren
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
563
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
563 €/m²
Četvorosoban
·
247 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
683 €/m²
659 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
914
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.500 €
914 €/m²
Četvorosoban
·
214 m²
·
Prizemlje
Sombor
›
Centar
5min
5min
1min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
3.311 €/m²
45 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.750 €
2.576 €/m²
43 m²
4zida
25.300 €
1.406 €/m²
18 m²
4zida
69.600 €
800 €/m²
87 m²
·
8/8 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.900 €
1.262 €/m²
99 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.500 €
1.061 €/m²
107 m²
·
Prizemlje
Sombor
›
Centar
5min
5min
1min
4min
Pogledaj oglas →
492
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
492 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
790
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
790 €/m²
176 m²
·
1/1 sprat
Sombor
›
Centar
5min
5min
1min
4min
Pogledaj oglas →
701
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.000 €
701 €/m²
11 soba
·
254 m²
Sombor
›
Centar
4min
6min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
684.000 €
900 €/m²
6 soba
·
760 m²
Sombor
›
Centar
3min
1min
2min
8min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
4. sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
960
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
56.650 €
960 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
4/4 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
1.371 €/m²
Petosoban
·
175 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam