Pronađeno
77
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000.000 €
526 €/m²
3800 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.000 €
532 €/m²
526 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
1.545 €/m²
Trosoban
·
55 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
1 €/m²
107 m²
·
1. sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
15.200 €
4 €/m²
3800 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
4 €/m²
187 m²
·
1/1 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
12 €/m²
146 m²
4zida
200 €
6 €/m²
31 m²
·
Suteren
Sombor
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
741
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
741 €/m²
297 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.068 €/m²
59 m²
4zida
155.000 €
461 €/m²
336 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
767
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
767 €/m²
Četvorosoban
·
176 m²
Sombor
›
Centar
5min
5min
1min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
401.700 €
584 €/m²
Petosoban
·
688 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
506
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
506 €/m²
Petosoban
·
178 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.500 €
1.581 €/m²
228 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
282 €/m²
9 soba
·
354 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
361
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
361 €/m²
108 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
373 €/m²
11 soba
·
397 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
550 €/m²
Petosoban
·
600 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.147 €/m²
109 m²
·
1/1 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam