Pronađeno
16
oglasa
Sačuvaj pretragu
125
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.000 €
125 €/m²
Trosoban
·
249 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
517
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.500 €
517 €/m²
30 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
317
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
317 €/m²
104 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
309
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
309 €/m²
152 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
893
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
893 €/m²
150 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
852
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.500 €
852 €/m²
44 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
181
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
8.500 €
181 €/m²
47 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
370
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.950 €
370 €/m²
181 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50 €
1 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Sombor
›
Bezdan
6min
25min
Pogledaj oglas →
429
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
429 €/m²
Trosoban
·
163 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
281
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
281 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
463
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
38.000 €
463 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
297
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
33.000 €
297 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
887
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.000 €
887 €/m²
Trosoban
·
110.5 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
308
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
308 €/m²
Četvorosoban
·
224 m²
Sombor
›
Bezdan
11min
6min
Pogledaj oglas →
177
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
177 €/m²
Trosoban
·
141 m²
Sombor
›
Bezdan