Pronađeno
72
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
37.000 €
370 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Smederevska Palanka
›
Selevac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
225.000 €
1.875 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Smederevska Palanka
›
Glibovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
889 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
9/9 sprat
Smederevska Palanka
4min
6min
8min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.000 €
1.243 €/m²
Garsonjera
·
37 m²
·
3/3 sprat
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
380 €/m²
8 soba
·
250 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
688 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450.000 €
900 €/m²
Četvorosoban
·
500 m²
·
1. sprat
Smederevska Palanka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450.000 €
136 €/m²
3307 m²
Smederevska Palanka
›
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
179.000 €
585 €/m²
7 soba
·
306 m²
·
1/1 sprat
Smederevska Palanka
›
Maksima Gorkog
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
56.000 €
175 €/m²
Četvorosoban
·
320 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
131.250 €
750 €/m²
Četvorosoban
·
175 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
650 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/5 sprat
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam