Pronađeno
72
4zida
49.000 €
196 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.000 €
205 €/m²
7 soba
·
200 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
299 €/m²
Petosoban
·
241 m²
Smederevska Palanka
6min
1min
6min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
333 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Smederevska Palanka
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.500 €
357 €/m²
Četvorosoban
·
223 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Smederevska Palanka
4min
4min
3min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.000 €
153 €/m²
8 soba
·
300 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
16.000 €
320 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Smederevska Palanka
3min
7min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
382 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
568 €/m²
Četvorosoban
·
273 m²
Smederevska Palanka
2min
4min
6min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
735 €/m²
245 m²
Smederevska Palanka
2min
3min
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800.000 €
968 €/m²
1860 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
11.500 €
209 €/m²
55 m²
Smederevska Palanka
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.087 €/m²
230 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
245 €/m²
110 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
16.500 €
917 €/m²
18 m²
Smederevska Palanka
3min
7min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
313 €/m²
800 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.000 €
689 €/m²
45 m²
Smederevska Palanka
2min
5min
2min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900.000 €
242 €/m²
3720 m²
·
Suteren
Smederevska Palanka
›
Širi centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
571 €/m²
8 soba
·
140 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam